Rejony pracy pracowników socjalnych

Gałczyńskiego

Pracownik Ulica Zakres budynków
Duljas AnnaGałczyńskiego24, 26, 28, 27, 27A (bl. 28, 29, 30, 31, 32)
Kamienna(domki)
Lechonia8, 6, 4, 7, 5, 3, 1 (bl. 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44)
Leśmiana10, 8, 6, 4, 2 (bl. 33, 34, 35, 36, 37)
Szpital Wojewódzki
Tuwima16, 14, 12, 10, 8 (bl. 45, 46, 47, 48, 49)
Gołębia
Dzikowska MagdalenaBarlickiego
Rembowskiegood 27 do 37
Dąbrowskiego
Filipiak AgnieszkaChemików
Konstantynowska
Koszarowa
1 Majaod 30 do 44 parzyste z wyjątkiem 30 ABC, 32 AB, 34 AB
3 Majaod 2 do 28 i od 1 do 39
Milenijna
Pułaskiego
Sokołowska
Struga A.
Traugutta
Żeromskiego
Gąsiniak AgnieszkaCzarna
Kuropatwińskiej
Łąkowa
Łódzka
1 Majaod 27 do końca nieparzyste, parzyste 30ABC, 32AB, 34AB oraz od 46 do 72
Orla
Powstańców Śląskich
Sieradzka
Wschodnia
Głuszczak AleksandraBaczyńskiego9, 7, 5, 3, 1 (bl. 23, 24, 25, 26, 27)
Gałczyńskiego32B, 32A, 32 (bl. 20, 21, 22)
Kosynierów
Parzęczewskaod 2 do 12 (domki), 14, 14B, 13/15, 17/19 (bl. 16,17,18,19)
Śniechowskiego
Wąska
Wiatrakowa
Wspólna
Zawadzka
Janas MagdalenaBoczna
Ciosnowska
Konopnickiej
Morenowa
Musierowicza
Orzeszkowej
Piątkowska
Pieczyraka
Poprzeczna
Prusa B.
Reymonta
Rydla
Wojska Polskiego
Janiszewska ElżbietaAleksandrowska
Aniołowska
Barona
Cegielniana
Daleka
Gałczyńskiegood Aleksandrowskiej do Tuwima
Grotnicka
Irysowa
Jagiellońska
Jaśminowa
Jedlicka
Kontrewers
Lućmierz
Mała
Miodowa
Obr. Warszawy
Owsiana
Piaskowa
Piaskowice
Polna
Pszenna
Rózgi
Skośna
Wiosny Ludów
Zachodnia
Zbożowa
Zielona
Żytnia
Janiszewska IwonaBazylijska
Kątna
Modrzewskiego
Norwida
Obywatelska
Parzęczewska34, 36, 38, 40, 30, 30A, 28, 26, 26A, 26B, 26C, 24A, 24, 22, 20, 16, (bl. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10A, 11, 12, 14, 15), (50, 52 - bloki TBS)
Reja
Staszica
Klimecka AnnaBoya Żeleńskiego8, 12, 10, 27, 29, 25, 31, 33A, 35A, 37, 35, 33, 41, 39, 41A, 43A, 43, 45, 42, 46, 44, 40 (bl. 86, 87, 90, 96, 96A, 97, 111, 112, 113, 114, 114A, 114B, 126, 127, 128, 128A, 129, 130, 131, 132, 132A, 140)
Kamienna75/83, 73 (bl. 88, 89)
Ks. Jerzego Popiełuszki
Parzęczewska63, 61, 59, 57, 55, 55A, 55B (bl. 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139) 25, 27, 29, 29C - wieżowce bl. 141 (53A) 13 (22)
Staffa
Staffa20/20B, 22, 24, 22A, 22B, 30A, 30B, 28A, 28, 30, 32,34, 36 36A, 32A, 38, 40, 42, 42A, 38B, 38A, 46, 44, 48, 48A, 44B, 44 (bl. 91, 92, 93, 94, 95, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 121A, 122, 123, 124, 125)
Kochaniak KarolinaDuboisod 17 do końca nieparzyste i od 20 do końca parzyste
Plater Emilii
Rembowskiego39, 39A, 39B, 39C i od 56 do 66
Republikańska
Konatowska BogumiłaAgrestowa
Akacjowa
Błotna
Brzoskwiniowa
Brzozowa
Bukowa
Dębowa
Grabowa
Grottgera
Grunwaldzka
Grzybowa
Jagiełły
Jarzębinowa
Jesionowa
Jodłowa
Kasztanowa
Klonowa
Kołobrzeska
Koralowa
Krzywa
Lecznicza
Leszczynowa
Leśna
Letnia
Łagiewnicka
Młodzieżowa
Modrzewiowa
Mokra
Myśliwska
Niecała
Olszowa
Orzechowa
Owocowa
Pomorska
Porzeczkowa
Poziomkowa
Rembowskiegood 41 do końca
Rzemieślnicza
Sadowa
Skwarna
Słoneczna
Sucha
Topolowa
Twarda
Urocza
Wiązowa
Wierzbowa
Wiśniowa
Wodna
Wyspiańskiego
Zakręt
Zawiszy
Kubica RenataKościuszki
Łęczycka
Pietrusińskiego
Łebedowska KatarzynaBednarska
Budowlana
Chotomskiej
Ciesielska
Cmentarna
Dolna
Drukarska
Dygasińskiego
Dzika
Gojawiczyńskiej
Gombrowicza
Inżynierska
Kasprowicza
Korzeniowskiego
Kossaków
Krawiecka
Kuncewiczowej
Malczewskiego
Malinka
Młynarska
Murarska
Nałkowskiej
Narutowiczaod 2 do 14
Orkana
Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej
Przybyszewskiego
Przygraniczna
Robotnicza
Rodziewiczówny
Rymarska
Samozwaniec M.
Stolarska
Sukiennicza
Szkudlarska
Tetmajera
Trojańska
Urzędnicza
Wczasowa
Wypoczynkowa
Wyszyńskiego
Zapolskiej
Zduńska
Łyjak MariaBema
Bł. Królowej Jadwigi
Broniewskiego
Cała
Cezakaod 1 do 13
Cicha
Czarnieckiego
Długaod 66A do końca parzyste i od 89 do końca nieparzyste
Gospodarcza
Hordliczki
Jeża (b. Szenwalda)
Karłowicza
Kazimierza Wielkiego
Kochanowskiego
Lelewela
Limanowskiego
Lorentza
Na Skarpie
Sierakowskiego
Spacerowa
Spółdzielcza
Walecznych
Wiewiórskiej
Zagłoby
Masternak JolantaAsnyka
Bardowskiego
Bilskiego
Działkowa
Dziewiarska
Farbiarska
Fijałkowskiego
Kasprzaka
Kołłątaja
Kunickiego
Lotnicza
Ludowa
Majakowskiego
Nadrzeczna
Niciarniana
Nowa
Nowy Świat
Obr. Pokoju
Odzieżowa
Ossowskiego
Pogonowskiego
Pola
Pola Wincentego
Promienistych
Przedwiośnie
Przemysłowa
Przędzalniana
Rembielińskiego
Sienkiewicza
Stępowizna
Szarych Szeregów
Szczawińska
Świercza
Tkacka
W. Pola
Węgierskiej
Wieniawskiego
Zacisze
Zegrzanki
Pakuła MałgorzataAleja Armii Krajowej
Głowackiego
Hoża
Krótka
Moniuszki
Plac Jana Pawła II
Plac Targowy
Skargi Piotra
Szeroka
Ściegiennego
Targowa
Wróbla
Raduszyńska BarbaraBajkowa
Boboli
Bursztynowa
Czereśniowa
Diamentowa
Długaod 1 do 33
Dojazdowa
Drzymały
Goszczyńska
Grudzińska
Jabłoniowa
Jaskrowa
Jasna
Jesienna
Kaczeńcowa
Karpacka
Konwaliowa
Kręta
Krokusowa
Kwiatowa
Łanowa
Mikołajczyka
Nowiny
Ogrodnicza
Ozorkowska
Perłowa
Pierwiosnków
Plonowa
Podgórna
Podhalańska
Podleśna
Podmiejska
Pogodna
Proboszczewice
Przyrodnicza
Radosna
Rataja
Relaksowa
Rolnicza
Romantyczna
Rozrywkowa
Różana
Rubinowa
Rzepakowa
Sasanek
Sianokosy
Srebrna
Szafirowa
Szarotki
Szczęśliwa
Świętojańska
Tatrzańska
Turystyczna
Wesoła
Wiosenna
Witosa
Wycieczkowa
Zagrodowa
Zawilcowa
Złota
Żniwna
Rogalska BarbaraDługaod 45 do 75 nieparzyste i od 42 do 66 parzyste
Kolejowa
Plac Kilińskiego
Rutkowska DorotaCezakaod 2 do 16 parzyste
Długaod 77 do 87 nieparzyste
3 Majaod 30 do końca parzyste i od 41 do 81 nieparzyste
Sikorskiego
Skłodowskiej-Curie M.
Sass ElżbietaBoya Żeleńskiego2
Boya Żeleńskiego7, 11, 9, 13, 15, 21, 17, 19, 23 (bl. 68, 69, 70, 71, 75, 76, 77, 78, 82)
Staffa1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (bl.63, 64, 65, 66, 67, 72, 73, 74, 79, 80, 81)
Tuwima22, 22A i domki, 28, 26, 24 (bl. 83, 84, 85)
Witkacego13, 11, 9, 5, 7, 25, 23, 15, 21, 17, 19 (bl. 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62)
Sławińska KamilaNarutowiczaod 1 do 7
Narutowiczaod 9 do 21
Rembowskiegood 2 do 52
Stajuda SylwiaAndrzeja
Chełmońskiego
Czerwińskiego
Czerwona
Drewnowska
Graniczna
Jaracza
Karola
Kopernika
Korczaka
Malarska
Marysińska
Matejki
Mickiewicza
Mireckiego
Ogrodowa
Pawińskiego
Plac Stu Straconych
Północna
Rząba
Słowackiego
Solna
Warecka
Wieczorka J.
Wigury
Worcella
Żwirki
Stawiarska AgnieszkaAntoniewska
Chełmska
Chopina
Długaod 2 do 40 i od 35 do 43
Głogowa
Iglasta
Kocidłowska
Lipowa
Lisia
Liściasta
Łukasińskiego
Malinowa
Miroszewska
Okręglik
Osiedlowa
Pieńki
Prosta
Rembowskiegood 1 do 25
Rudnicka
Sosnowa
Wiejska
Wiewiórcza
Zagajnikowa
Walczak Patrycja1 Majaod 1 do 25 i od 2 do 26
Narutowiczaod 16 do końca parzyste i od 23 do końca nieparzyste
Piłsudskiego
Wojciechowska MariaDuboisod 1 do 15 i od 2 do 18a
Mielczarskiego
Witkacego1, 3 (bl. 50, 51)